Број на оглас: 3771244
Објавен на: 23.02.2021, 20:57
1 / 3

Hranilka za bebe, хранилка за бебе

20 € Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Хранилката е во одлична состојба. Не е извиткана ниту изгребана.