Број на оглас: 3770182
Објавен на: 22.04.2021, 06:38
1 / 8

Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Лакаваица

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам кука во село Лакавица со 3 етара земја коплет.Сопствен вода од бунар иголем двор.Сите легализирани објекти и коплетна документација.
Петре 071216801