Број на оглас: 3769980
Објавен на: 24.02.2021, 01:51
1 / 7

Povolni gumi

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi Semperit 205/55/16
Tel: 070755052 Bobi