Број на оглас: 3769392
Објавен на: 24.02.2021, 00:58
1 / 5

PLAC NA EKSTA LOKACIJA POZADI (VALENTINA PROMET)

20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2415 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


DVA PLACA EDEN DO EDEN👇👇
894 -KVADRATI EDNIOT kp-br 3961/2
1521-KVADRATI EDNIOT kp-br 3960
ODLICNA LOKACIJA..
Placot ima prooden pat vo super sostojba.
K.P imoten lis broj na placot e (3961/2) na edniot na drugiot mu e (3960) ima sliki placovite se eden do drug se prodavat po ekstra cena. Info nabrojot👇
Informacii na 070-370-004
Informacii na 070-370-004
Informacii na 070-370-004
Informacii na 070-370-004
Informacii na 070-370-004