Број на оглас: 3769157
Објавен на: 23.02.2021, 16:01
1 / 12

VELOSIPED SPECALIZIED

200 € Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
Останато
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VELOSIPED SPECALIZED DONESEN OD ITALIJA 27 BRZINI APARATCINA SHIMANO DEORE MOZE ZAMENA ZA POGOLEM TOCOK ILI ALAD POVEKE INFO NA 077729647 STEFAN POZZZZ