Број на оглас: 3768627
Објавен на: 23.02.2021, 22:17
1 / 9

Nissan primera p12 MOZE ZAMENA

1.500 € Цената е фиксна 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
Primera
Година:
2020
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan primera p12
2.2 dizel 136 hp (japonskiot motor)
Odlicna sostojba