Број на оглас: 3767709
Објавен на: 24.02.2021, 00:42
1 / 10

Се издава стан 85м2 аеродром

260 €
Број на соби:
3
Квадратура:
85 m²
Греење:
Централно
Спрат:
10 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан во аеродром тобако2,наместен 85м2 три соби,станот е на 10 спрат со лифт,парно кабловска,интернет.Слободен од 01.12.2020