Број на оглас: 3767246
Објавен на: 10.02.2021, 21:13
1 / 3

se porodava tocak

1 МКД Цената не е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
20 "
Големина на рам:
16 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


se prodava tocak BMX VO ODLICNA SOSTOJBA ZA PODETALNI IRFORMACII IVAN 078 443 056