Број на оглас: 3762656
Објавен на: 20.04.2021, 09:01
1 / 12

VW GOLF 5 1.4

3.299 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


plateni se site davacki do registracija