Број на оглас: 3761536
Објавен на: 03.03.2021, 05:51
1 / 12

alfine & nexus & nuvinchi

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


kompletni 28/29" trkala so glavini nexus 8s , alfine 11s i nuvinchi harmony di2i obicni, glavinite se za lanec i imame i za so rebrasti kais,site se kompletni so shifteri so sajla i di2.obracite se dt swiss i concept,imame i postarite modeli na novi i polovni nexus, sram i sachs