Број на оглас: 3760100
Објавен на: 25.02.2021, 10:55
1 / 9

Toyota Auris 2.0 D4D Navi

5.200 €
Марка:
Toyota
Модел:
Auris
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
93 kw / 126 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


-Perfektna sostojba so realni 155300 km
-Najvisoko nivo na oprema (osven kozha)

Mozna zamena SAMO ZA Toyota RAV 4

Info:078284335
Info:078284335
Info:078284335