Број на оглас: 3758788
Објавен на: 21.04.2021, 21:43
1 / 2

14-ki Polovni Gumi

2.000 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
185
Висина:
60
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi 185/60/14 po cena od 2000 denari za site cetiri.

Bez Zameni
Kontakt so tekst na Viber na 076665685

Ne dostavuvam-prodazba samo vo Stip