Број на оглас: 3758229
Објавен на: 07.03.2021, 09:17
1 / 12

RENAUIT MEGANE 1.5 dci 110k

6.150 € Цената не е фиксна 6.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA NOV AKUMULATOR 3g GARANCIA NAPRAVEN MAL I GOLEM SERVIS SO SERVISNA KNISKA ZAVERENO SO PECAT VO OVLASTEN SERVIS VO RENO SO FAKTURI NA 140850km. MASLO SITE FILTRI,REBRAS KAJS ZATEGACI,PK KAJS I ROLER,VODNA PUMPA I ANTIVRIS,PLOCKI. KOLATA E KAKO NOVA ZACUVANA KAKO VNATRE I NADVOR SE GLEDA NA SLIKITE. GUMI M+S PIREELI ODLICNI SO ALUMINSKI FELNI. ZA POVEKE INVORMACI ZVONETE NA 075 228 118.