Број на оглас: 3757511
Објавен на: 28.02.2021, 11:58
1 / 6

Mitsubushi Grandis 2.0 TDI

4.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Grandis
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Мицубиши Грандис 2.0 ТДИ
-140 КС со 7 седишта
-2006 година,178.000 км
-има се од опрема
-направени голем сервис (сменет ребраст каиш комплет со затегачи водна пумпа, комплет уље со сите филтри) нема никакви дополнителни вложувања,добри гуми...
Регистрирана со зелен картон до Мај 2021 година