Број на оглас: 3757508
Објавен на: 28.02.2021, 11:58
1 / 10

Hyundai Lantra 1.8 GLS BENZIN L/PLIN

1.000 € Цената не е фиксна 1.350 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Lantra
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
99 kw / 135 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai Lantra 1.8 GLS benzin/ plin,
2000 godina,287.000 km pominati,
Registrirana do Juni 2021 godina,
Smeneti rebrast kais,lamela i korpa komplet,smeneti plocki,rasplinjaca..
Telefon za KONTAKT 070 528 523 DZOKO