Број на оглас: 3756548
Објавен на: 17.04.2021, 17:28
1 / 5

bmw 530dizel i citroen c3 pluriel cabrio zamena

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2020
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
184 kw / 250 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


bmw 530dizel
2000godina
manual
klima ispravna
kozni elektronski sedista zdravi
android dvd player so navigacija

i citroen c3 pluriel cabrio
2003 godina
klima ispravna
1.6 benzin
avtomatik

dvete vo top sostojba
gi menuvam dvete za dzip 4x4 avtomatik
vrednost na dvete vozila 5000evra.
Moze zamena i za vozilo so bugarski tablici
moze i so moja doplata.