Број на оглас: 3756428
Објавен на: 13.04.2021, 13:27
1 / 12

Chrysler Voyager avtomatik bez dokumenti

800 € Цената не е фиксна
Марка:
Chrysler
Модел:
Voyager
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Жолта
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispraven bez dokumenti