Број на оглас: 3756005
Објавен на: 23.04.2021, 17:48
1 / 10

Mercedes e200 cdi bluetec moze zamena

20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e200 cdi bluetec 2014 g moze zamena inf 071231201