Број на оглас: 3755803
Објавен на: 10.04.2021, 19:54
1 / 6

YAMAHA R1.2008G.ODLICNA SOSTOJBA

5.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
R1
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Dobra rabota na motorot originalni spoljeri novi gumi lanec zapcanici