Број на оглас: 3755405
Објавен на: 25.02.2021, 00:11
1 / 12

Se iznajmuva vila renovirana so povolni uslovi

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
350 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1999
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Belicki kanal Krstovi 1 Mavrovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Vilata vo mnogu dobra sostojba so site uslovi za ziveenje,ima internet i ip tv so pogled kon ezero i e do glaven pat! Zaradi situacijata so covid-19 i poradi protokolite na vladata vilata se izdava isklucitelno na lica od isto semejstvo!