Број на оглас: 3753216
Објавен на: 23.02.2021, 22:33
1 / 5

SPORET KAMIN SO REGULATOR NA DRVA

5.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


SPORET KAMIN SO REGULATOR NA DRVA VO EXTRA SOSTOJBA

INF NA MOB 078418843