Број на оглас: 3752358
Објавен на: 22.04.2021, 14:29
1 / 6

Audi Q7 3.0tdi QUATTRO

10 МКД
Марка:
Audi
Модел:
Q 7
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
177 kw / 241 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi Q7 3.0tdi QUATTRO full oprema novi gumi full servis registriran do 8.2021god
Mozi zamena za pomala kola
073 444 222