Број на оглас: 3751898
Објавен на: 08.04.2021, 18:45
1 / 2

Trpezarija so 6 stolovi

210 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Drvena trpezarija so cetiri stolovi od masivno drvo.