Број на оглас: 3750204
Објавен на: 28.02.2021, 11:57
1 / 10

Se prodava Audi A3 Sportback

5.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi A3 Sportback
Proizvedeno 2007, prva registracija 2008 godina
Registrirano do april 2021
Bord kompjuter
2.0 TDI 6 brzini
Dvozonski klimatronik
Elektrika i greaci na prozori i retrovizori
Fabricki vufer
Atestirani klima folii
Dva kluca od koi edniot e neupotreben seuste
Golem servis pred 4000 km