Број на оглас: 3747101
Објавен на: 17.02.2021, 21:01
1 / 6

Sibirski lemon

350 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Sadnici sibirski limon cenata. E od 500 do 350 den zavisnost od visinata na sadnikot i od kolicinata