Број на оглас: 3747068
Објавен на: 23.04.2021, 15:16
1 / 5

Gumi 245/45-18

6.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
245
Висина:
45
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 letni gumi Micheline 245/45-18.Gumite se vi odlicna sostojba...Cenata i e 6.000 den.