Број на оглас: 3741644
Објавен на: 28.02.2021, 09:34
1 / 12

BMW 330D M-PAKET KAKO NOVO OPREMA EKSTRA FULL MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-BMW 330D 231KS
- M-PAKET
-REGISTRIRANO DO 06/2021
-KUPENO OD CH OD PRV SPOSVENIK
-OPREMA NEMA STO NEMA
-KOZA POSEBEN INTERIER
-NAVIGACIJA
-DVD
-TV
-GREACI NA SEDISTA
-KEYLESS GO
-ANGEL EYES
-19-AL.VOSSEN
-4 NOVI GUMI
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN
-FOLI SO A-TEST
-2 KLUCA
-SPORTSKI IZDUVI
-I MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA...
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REANI CENI