Број на оглас: 3741228
Објавен на: 22.04.2021, 10:16
1 / 5

BMW 320d 2005

3.300 € 3.500 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e proizvedena 2005 so 6 brzini 150 konja so ponoviot motor na nea ima izvrseno kompleten servis registrirana vo super sostojba polna so oprema
El.prozori napred I nazad
Tempomat
Esp
Senzori za nazad
Klima
Greaci na sedista
El.retrovizori
El.soncev krov