Број на оглас: 3738392
Објавен на: 22.04.2021, 13:51
1 / 12

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

По Договор
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки
Mareli
11 Октомври бр.22
Велес

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет PIMOT,ISO,JWL,VIA.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 11 Октомври 22, Велес