Број на оглас: 3738270
Објавен на: 17.04.2021, 10:44
1 / 5

Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

7.500 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Ул.Моински Пат б.б Гевгелија

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 30м2,нa втори спрат.
Kомплетно e опремен со нов мебел и располага со голема отворена дневна соба со трпезарија и кујна со комплетен кујнски прибор и елементи и комплет постелнини за сите кревети, Има 2 спални соби,дневен престој со два лежаи кои може да се спуштаат.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уред и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 7500 денари месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јован 070218183