Број на оглас: 3738256
Објавен на: 21.04.2021, 00:18
1 / 12

Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

800 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
35 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2012
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ул.Моински Пат б.б Гевгелија

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава студио соба приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 30м2
Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена по ден е 800ден а за подолг период цена по договор
Во цената е вклучено кабелска телевизија и интернет
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 30/35/50/75 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen .