Број на оглас: 3737913
Објавен на: 23.02.2021, 22:31
1 / 12

KUKA VO NASELBA BAIR 38970423560

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
130 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Sutjeska 18e

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


KONTAKT SAMO NA 38970423560

ZAMENA ZA EDNOSOBEN STAN
Kukata ima raboti za podsredvanje za da moze da se vseli ima pomoshen objekt od 12 kvadrati
Dvor 130
I kukna povrshina 125
6 sobi
ZAMENA ZA EDNOSOBEN STAN