Број на оглас: 3737045
Објавен на: 27.02.2021, 12:29
1 / 3

se prodavaat skii komplet 185 cm.

3.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat skii elan 185 cm.
cizmi alpina broj 42/43
komplet so stapcina