Број на оглас: 3731499
Објавен на: 25.02.2021, 20:23
1 / 2

Zastava 850 so super motor

520 € Цената не е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
850
Година:
1981
Гориво:
Бензин
Километри:
55000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zastava 850 super sostojba mn dobar motor pali vozi