Број на оглас: 3730155
Објавен на: 26.02.2021, 18:25
1 / 10

FORD FOCUS

3.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS
2007GODINA
1.6 DIZEL
66KW - 90HP
250.000 REALNI KM
REGISTRIRAN CELA GODINA

OPREMA
-PODESUVANJE NA FAROVI
-NASLON ZA RAKA
-AIR BAG
- TROKRAK VOLAN SO KOMANDI , i PODESUVANJE
- ORIGINAL 2 KLUCA
- PODESUVANJE MOD NA VOLANOT( COMFORT , STANDARD , SPORT )
- BORD Kompjuter
- Pioneer Radio + Kamera
- DVOZONSKA KLIMA
- ELEKTRIKA NA SITE PROZORI
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- MAGLENKI
- ATEST FOLII
-ORIGINAL FABRICKI BANDASI 16KI
-GUMI NOVI 205/55/16 Zimski

📞 078 44 88 70