Број на оглас: 3727243
Објавен на: 21.04.2021, 23:21
1 / 7

CITROEN C5 2.0 HDi Ноември 2003 год.

2.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Многу сочувана. Направен голем сервис, летни и зимски гуми