Број на оглас: 3726309
Објавен на: 21.01.2021, 17:41
1 / 12

20 " i 24" velosipedi

7.500 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
24 "
Големина на рам:
16 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedi vtora upotreba,servisirani 20-24"3500-7500den. tricikl tandem 16500.