Број на оглас: 3726111
Објавен на: 22.04.2021, 11:44
1 / 12

Se prodava dvospratna kuka vo Gevgelija

150.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
261 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
360 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2011
Година на реновирање:
2011
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Nikola Karev - Gevgelija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава енергетско ефикасна куќа vo Gevgelija, година на градба 2010/2011,пвц прозори и врати Комерлинк, буков паркет, мермер плочки, централен бојлер 180л со инсталација за соларна и целосна инсталација за парно греење.
Куќата има 261м2 со 26м2 гаража и 360м2 дворно место со целосна изведба на атмосферска канализација.
Вкупна површина на целиот плац 500м2 со целосна и чиста документација.
Kukata se prodava komplet so site raboti vnatre sto gi ima vo momentov...
Kukata se naoga na Ul. Nikola Karev Vo Gevgelija.
Cena 150000eur
Tel 072 243 143