Број на оглас: 3725677
Објавен на: 02.03.2021, 16:20
1 / 11

Ford Focus Neuvezuvan

2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Ford Focus 2006 1.4 (59kw-80ks) Бензин Плин во oдлична состојба регистриран до 26.06.2021г. Неувезуван.

Направрн мал сервис (уље и филтри) пред 1000км
Не е увезена
Од опрема има
Клима
Оригинално радио (aux)
Команди на волан(темпомат, радио)
Плин со А-Тест(Сменети дизните пред 6 месеци за плинот исто така и филтрите)
Нови предни амортизери
Нов акумулатор нов (под гаранција)
Серво волан
Два оригилални клуча (централно)
4 летни гуми + 4 зимски гуми
Реални километри, проверка каде сакате.

Цена по договор на лице место.