Број на оглас: 3724650
Објавен на: 23.02.2021, 21:04

KUPUVAM STAN DO 20000 e

20.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Se kupuva stan do 20000 e.