Број на оглас: 3723217
Објавен на: 02.03.2021, 16:35
1 / 9

MERCEDES DOBRO SOCUVAN

1.550 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e
registriran do krajot na juli 2021.
Mozi zamena za
Mercedes E klasa,
golf,
dzip 4x4
bez doplacanje
so realni ponudi
Poveke informacii na telefon
070 302 420