Број на оглас: 3722564
Објавен на: 07.03.2021, 02:27
1 / 11

SEAT LEON 1.9/105 ks.

4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo besprekorna sostojba.
Promeneto se od potrosen materijal.
Registrirano cela godina.
Bes nikakov dopolnitelen trosok.
Moze test vozenje 24 casa.
**** 170000 km *** so garancija