Број на оглас: 3721362
Објавен на: 23.02.2021, 20:26

se prodava deloven prostor

1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava deloven prostor 61 m vo maleardi
tel za kontakt 075222807