Број на оглас: 3720287
Објавен на: 13.04.2021, 08:08
1 / 4

Reform - Обраќачка за сено

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Обраќачка за сено, увозна од Италија во добра состојба. Марка Реформ од подолѓите обраќачки. Има еден од каишите прокинат.
За подетални информации јавувајте се на тел. број на Марјан Тасков 070 290 634