Број на оглас: 3718347
Објавен на: 26.02.2021, 15:04
1 / 7

New Holland Tx 36

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


New holland tx 36 motor ford 240 ks heder 5.20 inf na tel 078271114 ili 071692820