Број на оглас: 3716927
Објавен на: 26.02.2021, 19:26
1 / 2

Nisalka za deca, detska nisalka do 25kg

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Detska nishalka malku koristena
Nosivost do 25kg
Se rasklopuva i se sobira po potreba.
Kupena 3,500 ja prodavam 2,000den.