Број на оглас: 3715562
Објавен на: 25.02.2021, 09:01
1 / 1

Лаптоп меморија 8Gb DDR3 1600Mhz

1.500 МКД 1.600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Се продава меморија за лаптоп, Kingston 8Gb DDR3 12800S 1.600 MHz, во одлична состојба, тестирана.

Цена по договор.
Достава низ цела Македонија.