Број на оглас: 3714623
Објавен на: 28.02.2021, 20:17
1 / 3

Tastatura za hp dv7 6000

800 МКД 1.000 МКД
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez nikakvi znaci na koristenje. Cena 800 denari.