Број на оглас: 3714193
Објавен на: 06.03.2021, 01:03
1 / 7

Coper 250cc

По Договор
Марка:
CF Moto
Вид:
Останато
Година:
2008
Модел:
Coper
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Crow coper 2007 250cc
Mnogu zacuvan kako nov Servisiran Pali vozi
tel 071 372 102 Moze i zamena