Број на оглас: 3711962
Објавен на: 23.02.2021, 22:58
1 / 3

Se prodava plac vo Ohrid

По Договор
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Ohrid,, Placot se naoga pozadi restoran Stanica na ulica Budva.Dostapni se kanalizacija,vodovodna i elektricna mreza i asfalten pat do placot.cena po dogovor